top of page

МЕТОДИЧНА  СТОРІНКА

Методичне об’єднання вчителів математики

Лютий 20, 2014

            20 лютого  у Пустомитівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбулося методичне об’єднання вчителів математики трьох освітніх округів: Пустомитівського, Щирецького та Оброшинського.

            В рамках семінару було проведено круглий стіл на тему «Діафантові рівняння та методи їх розв’язання», де учні старших класів за допомогою проектів познайомили присутніх з історію діафантових рівнянь та розглянули окремі методи їх розв’язання.

 

 

 

 

 

 

 

           

 

         

 

     

          Цікавий і нестандартний відкритий урок, з застосуванням інтерактивних методів та технологій, провела в 7А класі учитель математики Іщенко І.І. на тему «Лінійна функція, її графік та властивості». Використовуючи можливості інтерактивної дошки, комп’ютерної програми Advanced Grapher, учні самостійно будували графіки лінійної функції, проводили дослідницьку роботу і робили висновки про розміщення графіків на координатній площині в залежності від коефіцієнтів k та b. Емоційному піднесеному настрою учнів на уроці сприяли «Математичне лото», «Кросворд», та творче завдання «Конкурс художників».

        МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

 

11 грудня 2015 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів географії Пустомитівського освітнього округу. В рамках засідання, учитель Пустомитівської ЗОШ №1  І-ІІІ ступенів Бернатович Людмила Казимирівна провела відкритий урок у 9А класі на тему: « Легка промисловість. Художні промисли.»

Також, учителі  географії Бернатович Л.К. та Мороз Г.Ю. поділились досвідом проведення предметних тижнів,  оскільки це одна з ефективних форм роботи в школі, яка дає можливість поглибити і поширити отримані на уроках знання. Предметні тижні - справжні свята в школі, адже це результат спільної творчої праці вчителів і школярів, сплеск фантазії та емоцій, можливість відкрити нові грані улюблених предметів. Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення  природничих дисциплін, стимулювання творчої активності учнів. Тиждень географічного краєзнавства та природознавства   - це, по суті, творчий звіт учителя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методичне об’єднання вчителів географії та економіки

Лютий 27, 2014

           27.02.2014р. на базі Пустомитівської ЗОШ№1 І-ІІІст. відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів географії та економіки.Найчастіше пробудження інтересу до предмета, бажання пізнавати щось самостійно з метою вдосконалення знань, отриманих на уроці під керівництвом учителя, починається з уміння вчителя організувати роботу на уроці таким чином, щоб зацікавити учнів: цікавий початок уроку, неочікувані запитання на кмітливість, чітка постановка завдань, надання дітям можливості висловити свої припущення щодо мети своєї роботи на кожному уроці, своє бачення розв’зання проблеми.               Учасники методичного об'єднання відвідали урок географії у 6 класі на тему «Світовий океан та його частини», який провела вчитель географії Мороз Г.Ю. Урок був цікавим, змістовним, а атмосфера на ньому доброзичливою та партнерською. Під час уроку учителем було використано різноманітні інтерактивні прийоми, які активізували учнів до роботи на уроці. Вдало розроблена презентація уроку.

          У рамках методичного об'єднання вчитель Бернатович Л.К. презентувала оновлений кабінет географії.Учасники методичногооб'єднанняознайомились з досвідом роботи вчителів, якіатестуються.На засіданні круглого столу активно відбувалося обговорення проблеми урізноманітнення форм позакласної роботи з географії. На завершення роботи були підведені підсумки та прийняті методичні рекомендації міжшкільного методичного об'єднання вчителів географії та економіки .

bottom of page